Vårshow 12-13 april - Oscars på is
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Partille Konståkningsklubb

Styrelsen 2023-2024

Ordförande

Maria Larsdotter-Spertina Tfn: 0703-70 51 95

maria.larsdotter@spertina.se 

 

Kassör

Petra Willman Tfn: 0704-41 14 72
willman61@hotmail.com

 

Ledamöter

Therese Uhlin Salmi Tfn: 0705-747710

therese.salmi@gmail.com
Tävlingar, hemsida, skridskoskola

 

Therese Johansson Tfn: 0708-15 12 83

johanssont31@gmail.com

Kontaktföräldrar, bemanning, lotteri

 

Per Landin

per.landin@afry.com
Sponsring, fastighet

 

Sayuri Sakamoto Möllerström

sayuri.m.sakamoto@gmail.com

Försäljning

 

Suppleanter

Mariebell Warto

 

 

 

 
Uppförandekod
Samarbetspartners